Bayrampaşa Yıldırım Mahallesi Veteriner

Smokin Veteriner Hizmetleri
Ticaret ve Limited Şirketi

Smokin Veteriner Kliniği olarak, Yıldırım Mahallesi’ndeki tüm evcil hayvan sahiplerine kaliteli ve güvenilir veteriner hizmetleri sunmaktan gurur duyuyoruz. Kliniğimiz, geniş hizmet yelpazesi ve uzman veteriner kadrosu ile her türlü sağlık ihtiyacınızda yanınızda.

Smokin Veteriner Kliniği Dışı

Hizmetlerimiz

Bayrampaşa Yıldırım'dan Veteriner Kliniğinize Nasıl Ulaşabilirsiniz?

Bayrampaşa Yıldırım Mahallesinden herhangi bir toplu taşıma kullanmadan 550 metrelik bir yürüme ile (ortalama 8 dakika) Smokin Veteriner Kliniğine rahatça ulaşabilirsiniz.

Kliniğimize Gelmiş Pet Ebeveynlerinden Gelen Yorumlar

Kanaryamızın kanat altında çıkan tüy kisti için gittik başarılı bir teşhis ve başarılı bir ameliyat gerçekleştirmiştir gönül rahatlığıyla getirebilirsiniz gerçekten çok profesyonel ve başarılı bir veteriner hekimler mevcuttur.
Erkek Profil Resmi İcon
Sinan E.
Pet Ebeveyni
Bir çok yere baktıktan sonra bana en çok güven veren yer olan smokin veteriner kliniğine başladık güler yüzlü, ilgili, alakalı hijyenik bir ortam doğru tedavi yöntemiyle sonrasında arayıp sormaları takip etmeleri çok harikaydı birde gece bile olsa sorularımıza cevap veren güzel yürekli insanlar iyi ki varsınız 🙏🏻
Nurşen Ç.
Pet Ebeveyni

Bu yorumlar Google işletme profilimize kliniğimize gelip sağlık hizmetlerinden yararlanmış pet sahipleri tarafından yazılmıştır.Diğer yorumları görmek için tıklayın.

Kliniğimizden Görseller

Smokin Veteriner Kliniği İle İletişim

Smokin Veteriner Kliniği ile iletişime geçmek ve randevu almak için 0212 617 58 00 numarası üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Adres: Cevatpaşa mahallesi millet caddesi no:168/170A Bayrampaşa/İstanbul